Şuan sitemizde 4 salonda toplam 106 kişi bulunmaktadır.
online batak

Günümüzde insanlar yoğun bir çalışma temposuna sahiptir. Keyifi zaman geçirmek için Popüler kağıt oyunlarından birisi olan eşli batak oyuncusu son zamanlarda fazlasıyla artmıştır. Oyunların birçok türü ve şekli bulunsa da, rekabeti ve birden fazla kişi ile oynanabilirliği ile kart oyunları oldukça önemli bir konuma sahiptir. Özellikle batak, oluşturduğu samimi dostluk ortamı ve bol rekabetli oynanışı ile herkesin çok sevdiği bir kart oyunudur. Özellikle batağın bir türü olan eşli batak. Peki bir kafede arkadaşlarıyla buluşacak zamana sahip olmayanlar ne yapacak? Oynaması oldukça keyifli batak oyunundan mahrum mu kalacak? Tabi ki de hayır! İşte tam bu noktada batakk.com imdadınıza yetişiyor. Eşli batak oynamak isteyip ancak zaman bulamayanlar için geniş ve hızlı altyapısı ile en iyi online batak deneyimini sunuyor.

Yazımızın devamında Gömmeli batak nedir? Nasıl oynanır? Eşli batak taktikleri nelerdir? Gibi aklınıza takılabilecek bu tarz sorulara cevap arayacağız.

 

eşli batak nasıl oynanır

Eşli Batak Nasıl Oynanır?

Eşli batak iki kişilik gruplar oluşturularak iki kişi tarafından oynanır. İki grubun adı yazboza yazılır ve puanlama ona göre yapılır. En az 8 kart ile ihaleye girilir. Eşler kartları hakkında konuşamaz ancak vücut dilleriyle çeşitli kaş göz hareketleri yaparak anlaşa biliriler.

İhaleyi alan oyuncunun takımdaki diğer oyuncu tüm kartları yere sıralı bir şekilde sinek, maça, kupa, karoolmak üzere açar ve bütün oyuncular açık bir şekilde görür. İhaleyi alan kişi yerden istediği kartı seçer ve oyun da istediği şekilde kullanır.

eşli batak oyna

Eşli Batak Oyunu Nerede Oynanır?

Batakk.com hızlı ve geniş altyapısı ile en iyi online eşli batak oyna deneyimini sunmaktadır. Ayrıca her seviyeye uygun yapısı ile oyuna yeni başlayanlar için olumlu bir durum.  Site içerisinde eşli batak taktikleri dahil bir çok bilgi yer alıyor. Ayrıca oyun sisteminin içinde bulunana masalar ve canlı sohbet, sıcak dostlu ve muhabbet ortamının oluşmasına izin veriyor. Sizlere en iyi eşli batak oyunu için çabalayan batakk.com, sahip olduğu ekibi ile oyuncuların görüş ve önerilerini dikkate alarak düzenli olarak sistem üzerinde güncellemeler yapıyor. Türkiye’nin kendi sektöründeki öncü batak oyun platformu olan batakk.com tüm batak severleri batak oynamaya davet ediyor. Sen de hemen kaydol ve oynamaya başla!