Şuan sitemizde 4 salonda toplam 109 kişi bulunmaktadır.
online batak

Özellikle üniversite çağındaki gençlerin bir numaralı eğlencesi olarak bilinen ihaleli batak oyunu, artık internet üzerinden de rahatlıkla oynanabilmektedir. İhaleli batak oynamaya yeni başlamış oyuncu veya deneyimli bir batakçı olmanız fark etmeksizin siz de kendinize online ihaleli batak oyunlarında yer ayırtabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışıp kaynaşabilmenize olanak tanıyan ihaleli batak oyunu internet sitemiz üzerinden oynandığında yüzde yüz gerçek oyuncularla keyifli bir batak deneyimi yaşayabilirsiniz. Firmamızın stabil çalışan alt yapısı üzerinden 7 gün 24 saat boyunca ihaleli batak oynamanın tadını çıkarabilirsiniz.

ihaleli batak oyunu

İhaleli Batak Oyunu Kuralları

Özellikle üniversiteli gençlerin en vazgeçilmez oyunlarından biri olan batak kart oyununun bir çeşidi olan ihaleli batak oynanışı oldukça basittir. Eşli batak oynayabilmek için bazı kurallara dikkat edilmesi gerekmektedir. İhaleli batak kuralları denilince oyunun bilinen oynanış tarzı şu şekildedir:

  • Kağıt dağıtılmadan önce oyuncularda sıra kimdeyse kağıtları keser. Online batak oyunlarında her elden önce kağıt karılması ve kesilmesi otomatik yapılır.
  • İlk turda bütün oyuncular pas derse, ihale en son oyuncuya 4 ile kalır.
  • İhaleyi alan oyuncu, söylediği sayı kadar el alamazsa ya da söylediğinden 3 veya daha fazla sayıda el kazanırsa batar. Batan oyuncunun skor hanesine eksi sayı yazılır.
  • İhaleyi alan oyuncu dışında diğer oyuncuların da en az 1 el alma zorunluluğu bulunur. Eğer sıfır demeyen oyuncu 1 el alamazsa bu oyuncu da batmış sayılır ve hanesine eksi puan yazılır.
  • İhaleli batak sırasında bir oyuncu koz düşmeden yere koz atılamaz.
  • Oyuncular kendi keyiflerine göre oyunda belirli toplam el sayısı belirler. İhaleli batak oyunlarında genellikle bu sayı 51 olarak belirlenir ve 51’e ilk ulaşan oyuncu oyunu kazanarak bitirir.

İnternet Üzerinden Batak Oyna

Online platform üzerinden ihaleli batak oynayabilmek için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. İnternetten batak oyna seçeneği sunan firmamızın web sitesini kullanarak gece veya gündüz fark etmeksizin en sevdiğiniz oyunu oynamanın hazzını doruklarda yaşayabilirsiniz. İhaleli ve eşli bir şekilde oynayabileceğiniz bu oyunda ne kadar usta olduğunuzu diğer internet kullanıcılarına da gösterebilir, onları usta işi el oynayışınızla kendinize hayran bıraktırabilirsiniz.

Online İhaleli Batak Salonları

Türkiye’nin dört bir yanından sayısız batak tutkununu bir araya toplamayı başaran internet sitemizde birbirinden eğlenceli ihaleli batak salonları bulunmaktadır. Herhangi bir şifre veya ücret gerektirmeden giriş yapabileceğiniz bu batak salonlarında sizin gibi deneyimli veya yeni başlayan batakçılarla keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Kart saymanın büyük önem taşıdığı ihaleli batak oynarken internet üzerinden gerçek kullanıcılı oyun salonlarına giriş yapabilmek için firmamızın internet sitesini tercih edebilirsiniz.

Bedava İhaleli Batak Oyunu

Ücret ödemeden internet üzerinden canlı batak oyna seçeneğini kullanarak keyif dolu dakikalara yelken açabilirsiniz. Özellikle üniversite gençliğinin bir numaralı kart oyunlarının başında gelen ihaleli batak oyunlarındaki ustalığınızı internet sitemiz üzerinden de gösterebilirsiniz. Başka bir yerde bulamayacağınız sıcak ve samimi ortamı ücretsiz batak oyna odalarında yaşamak için firmamızın internet sitesi üzerindeki ihaleli batak salonlarına ücretsiz giriş yapabilirsiniz.

Gerçek Kişilerle İhaleli Batak Oyna

Ülkenin dört bir yanından internete bağlanan batakçıları tek bir çatı altında toplamayı başaran firmamızın internet sitesi üzerinden siz de hayallerinizdeki eğlence dolu dakikaları doyasıya yaşayabilirsiniz. Koz vurmanın keyfini online platformda yaşamak için ihaleli batak oyna seçeneği sunan firmamızın internet sitesini tercih edebilirsiniz. Batak salonlarında acemi ve usta demeden bütün batak severlere yer vardır.