Şuan sitemizde 4 salonda toplam 146 kişi bulunmaktadır.
online batak

Herkes bir masa başına toplanıp beraber batak oynayabileceği arkadaşlara sahip olmayabilir. Veya dışarıda bir kafede oturup arkadaşlarıyla beraber oynayacak zamanda da sahip olmayabilir. Peki bu durumdaki oyuncular online batak gibi eğlenceli ve bol rekabetli bir kart oyunundan mahrum mu kalacak? Tabi ki de hayır!

İşte bu noktada batak severlerin sanki arkadaşlarıyla beraber karşılıklı bir şekilde batak oynuyormuş deneyimini yaşaması için sitemiz Online batak dendiğinde akla ilk gelen batak platformu olmasıyla batak severlere en iyi online batak oyunu deneyimi yaşatmak için çalışıyor.

Sahip olduğu geniş ve hızlı altyapı ile oyuncularına rahat ve pratik bir oynanış sunmayı başaran batakk.com, sahip olduğu azimli ve çalışkan ekibi ile oyunculardan gelen görüş ve önerilere göre düzenli olarak sistemi güncelliyor.

online batak

Online Batak Platformu Batakk.com’un Özellikleri

Kendi sektöründe ülkemizin öncü online batak oyun platformu olan batakk.com, sahip olduğu birçok özellik ile rakiplerinden sıyrılarak kendine ayrı bir noktaya taşıyor. Bu özelliklerden bahsedecek olursak; geniş ve hızlı altyapısı ile kesintisiz online batak oyunu deneyimini yaşamanızı sağlar.

Ayrıca sahip olduğu canlı sohbet özelliği ile oyuncuların birbirlerine daha da yakınlaşmalarını sağlayarak sıcak ve samimi bir arkadaşlık ortamı oluşmasına imkan verir.

Her seviyeden oyuncunun rahatça oynayabilmesi için kullanıcı dostu bir ara yüze sahiptir. Diğer bir taraftan sahip olduğu geniş oyuncu kitlesi ile online batak oyunu odaları günün her diliminde aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede online batak oynamak istediğiniz zaman oyuncu bulmakta güçlük çekmeyeceksiniz.

Batakk.com’un sağladığı özellikler bunlarla sınırlı kalmıyor, bütün batak severlere bu oyunu ulaştırabilmek için oyunun mobil sürümü de bulunmakta.

Online batak oyunu oynayabilmeniz için yapmanız gereken tek şey batakk.com üzerinden sisteme kayıt olmak. Sonrasında dilediğiniz gibi eğlenebilirsiniz. Ayrıca misafir olarak giriş yapma özelliğine de sahipsiniz.

online batak oyna

Yüzlerce Kişiyle Online Batak Oyna

Batakk.com, sahip olduğu geniş altyapısı ve gelişmiş teknolojileri ile online batak oyun sektöründeki rakiplerinden sıyrılarak öncü platform rolünü almıştır. Ayrıca her seviyeden oyuncunun rahatlıkla eğlenerek online batak oyunu oynayabileceği platform, dinamik ve çalışkan ekibiyle sistemi daha verimli ve iyi bir hale getirmek için çalışmaktadır.

Ayrıca içerisinde okey, batak ve tavla oyunlarını barındırarak oyuncuları tek bir oyuna bağlı kalmaktan kurtarmıştır. Sahip olduğu geniş kütüphanesinin yanında sıcak dostluk ortamı da eklenince her oyun severin içerisinde bulunmak isteyeceği bir yer haline gelen batakk.com bütün batak severleri bekliyor. Hemen kaydol ve oynamaya başla!